DEFAULT

Kyjovská Hospoda - Jan Nedvěd - Jakub (Vinyl, LP, Album)


1991
Label: Panton - 81 1153 - 1311 • Format: Vinyl LP, Album • Country: Czechoslovakia • Genre: Folk, World, & Country •
Kyjovská Hospoda - Jan Nedvěd - Jakub (Vinyl, LP, Album)

Jan Nedvěd / Kyjovská hospoda; A+ A A-Kyjovská hospoda Jan Nedvěd. D Emi A7 D 1. Z kyjovský hospody zaslech' jsem písničku, co mám rád, G D většinou zaznívá z hospod jen řev, G D pár chlapů zpije se, pohádá a začne rvát, H7 Emi A7 D a tady se zpívalo, že Janek bude si Haničku brát. 2. Maměnky v krojích si pod bradou na.

Jan Nedvěd. D Emi A7 D 1. Z kyjovský hospody zaslech' jsem písničku, co mám rád, G D většinou zaznívá z hospod jen řev, G D pár chlapů zpije se, pohádá a začne rvát, H7 Emi A7 D a tady se zpívalo, že Janek bude si Haničku brát. /5(11).

CD Nedvěd Jan - Jakub. Klikněte pro zvětšení interpret Nedvěd Jan. název Jakub. EAN Kyjovská hospoda Kroužek Razítka Ježek Holky Hance Podvod Lístek Marod Budík Vinyl / LP; Gramofony / příslušenství.

Kyjovská hospoda - karaoke text. N Jan Nedvěd. / Z kyjovský hospody zaslech' jsem písničku, co mám rád, většinou zaznívá z hospod jen řev, pár chlapů zpije se, pohádá a začne rvát, a tady se zpívalo, že Janek bude si Haničku brát.

Kyjovská hospoda - text N Jan Nedvěd let písniček Honzy Nedvěda. Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Karaoke Sdílej. Ukaž píseň na Z kyjovský hospody zaslech' jsem písničku, co mám rád, většinou zaznívá z hospod jen řev.


I Still Miss Someone - Ronnie Hawkins And The Hawks (2) - Rrrracket Time (Vinyl, LP) Haspikos - Phyllis S. Weikart, Gemini (110) - Rhythmically Moving 4 (Vinyl, LP, Album) The Time You Spent With Me
BING