DEFAULT

Oled Mulle Vaid Tuul - Anne Veski - Kallis, Kuula (CD, Album)


2013
Label: Hitivabrik - HFCD 0148 • Format: CD Album • Country: Estonia • Genre: Pop •
Oled Mulle Vaid Tuul - Anne Veski - Kallis, Kuula (CD, Album)

1. Kallis, kuula 2. Aeg see kaob 3. Ei loobu ma eal 4. Väikeses toas 5. Võimatu on võimalik 6. Oled mulle vaid tuul 7. Üksinda 8. Ma saadan ta 9. Viivuks veel Võlg on võõra Madam Tusseaud muuseum Loojangu kuldsel teel Ma õnne jagama pean Peatu hetkeks Laul kahele Ma tänan sind Sina loed, ei muu (Anne Veski ja Rolf Roosalu) Donna (Anne Veski ja.

Muusika: Meelis LeisSõnad: Owe Petersell.

Sa oled kui lilleke väike, sa oled kui lilleke väike, sa oled kui lilleke väike mis üleni õisi on täis. Ma tean, et sa põlgad mind ära ja külm on mu vastu su rind, ma tean, et sul on keegi teine, sul õigus on põlata mind. Oh, põlga kuid siiski veel sulle saab tuksuma ikka mu rind, ehk kadunud oled küll mulle, ehk kadunud oled küll.

öeldakse otse „Sa oled mulle kallis”. • Last tunnustades räägi, mida Sa lapse suhtes tunned ja miks. Näiteks „Ma olen sinu üle uhke, et sa neil võistlustel osalesid“, „Mul on hea meel, et sa oma riided ise kappi panid, siis on minul vähem toimetamist“. •Lapse eksimustest rääkides ütle .

E-kaart nimega “Oled mulle kallis!” on sobiv tervitus oma kallimale või uue armastuse leidmisel.


She Dont Use Jelly - The Flaming Lips - Promotional Sampler (CD) Down by the riverside - Liz Mc Comb* - Brassland (CD, Album) Ill Be Lonely - Various - Soul Music For Sale (CD)
BING