DEFAULT

Ei Loobu Ma Eal - Anne Veski - Kallis, Kuula (CD, Album)


2013
Label: Hitivabrik - HFCD 0148 • Format: CD Album • Country: Estonia • Genre: Pop •
Ei Loobu Ma Eal - Anne Veski - Kallis, Kuula (CD, Album)

CD – Kallis, kuula. 1. Kallis, kuula /, i, m – ell/ 2. Aeg see kaob /a – 3. Ei loobu ma eal /Gossip – O.

Anne Veski - Kallis, kuula Kas sa uudist juba tead, et lahkun ma ja õige pea See linn ei tee ju mulle head kui jään, siis tean, teen suure vea. Kuid ma vajan veel sind ja kui sa jääd, ei näe mind. Esmaspäeval siit ma läen Ja kui veel kord sind näen ma, siis valu täis on hing.

1. Kallis, kuula 2. Aeg see kaob 3. Ei loobu ma eal 4. Väikeses toas 5. Võimatu on võimalik 6. Oled mulle vaid tuul 7. Üksinda 8. Ma saadan ta 9. Viivuks veel Võlg on võõra Madam Tusseaud muuseum Loojangu kuldsel teel Ma õnne jagama pean Peatu hetkeks Laul kahele Ma tänan sind Sina loed, ei muu (Anne Veski ja Rolf Roosalu) Donna (Anne Veski ja.

Plaat 1 1. Kallis, kuula 2. Aeg see kaob 3. Ei loobu ma eal 4. Väikeses toas 5. Võimatu on võimalik 6. Oled mulle vaid tuul 7. Üksinda 8. Ma saadan ta 9. Viivuks veel Võlg on võõra Madam Tusseaud muuseum Loojangu kuldsel teel Ma õnne jagama pean Peatu hetkeks Laul kahele Ma tänan sind Sina loed, ei muu (Anne Veski ja Rolf Roosalu) Donna (Anne Veski.

 · Veel niipea paraku kontserdile jalga keerutama minna ei saa, kuid see-eest saab uut Eesti muusikat kodus kuulata. Verivärskete singlitega on lagedale tulnud Anne Veski ja ka Uku Suviste, kes enda uue loo videos ka tantsib. Loe "Kuula: Uku Suvistel ja Anne Veskil ilmusid uhiuued lood" täispikka artiklit portaalist Diktor.


UNDR_CTRL09 - Masters Of Ceremony - Break (Vinyl) Only A Secret - Charles Jenkins & The Zhivagos - Walk This Ocean (CD, Album) Capito?! - Various - Le Grandi Sigle Volume 2 - Sigle Varietà (CD)
BING